Gameland Studio

بازی Diablo 4 معرفی شد

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۰۸-۱۲

بازی Diablo 4 معرفی شد

وجود نسخه جدید بازی ممکن است خیلی تعجب آور نباشد ، زیرا قبلاً در اخبار غیرقابل اعتماد اعلام شده بود. گزارشی از وب سایت Kotaku همچنین حاکی است که نسخه جدیدی از بازی Diablo در حال تولید است. از ابتدا مشخص بود که تصمیم شرکت بازگشت به ریشه های تاریک خود در طراحی هنری است.

 

طرفداران این عنوان امیدوارند که مانند نسخه های اول و دوم یک بازی تیره تر ، خونین تر و شوم تر بازی کنند.

طراحی های هنری از نقاشی های قرون وسطایی الهام گرفته شده است ، و تریلری که در BlizzCon به نمایش گذاشته شده است ، مانند نسخه های قبلی ، نمایش جالبی از درگیری ها و خونریزی ها داشت. ما لیلیث ، مادر نپالم را نیز در این نمایش دیدیم که در واقع به این معنی بود که قرار بود یک قهرمان زن داشته باشیم.

 

کارگردان بازی لوئیس باریگا در سخنان خود خاطرنشان کرد:

 

این بار اطراف مکان مقدس، مرکز مبارزه با شیاطین و خط مقدم جبهه است.

در شهرهای دوست، می¬توان بازیکنان دیگر را ملاقات کرد و از طرف دیگر کاربر قادر خواهد بود در مناطقی از بازی به جنگ رودررو با دیگر بازیکن‌ها بپردازد.

بلیزارد تصمیم دارد احساس ترس موجود در نسخه اول را با جست¬وجو برای اشیا و امتیازات در نسخه دوم در هم بیامیزد و سبک نبرد و مبارزه نسخه سوم را هم به عنوان چاشنی به آن بیفزاید.

 

در یک تریلر گیم پلی جداگانه ، کلاس های Diablo 4 برجسته شده است ، و به نظر می رسد که سه کلاس جادوگران ، کاهنان و بربرها وجود دارند. نسخه سوم این بازی که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد ، برای برخی از خریداران با سرورها و سردردهای شلوغ خود ، یک تجربه آزار دهنده را ایجاد کرد.

 

جدای از مشکلاتی مانند بازی نامتوازن (مانند خانه حراج که کاربران را ترغیب به خرید سلاح های قدرتمندتر با پول واقعی کرد) ، این مورد توسط بسیاری از طرفداران دنبال شد.

 

با گذشت زمان ، اما بلیزارد با متعادل کردن بازی با تعدادی به روزرسانی ، حذف پیشنهادات و گسترش بازی حتی بیشتر ، این مشکلات را حل کرد.

 

در کل ، قسمت سوم این بازی ۳ میلیون نسخه فروخته است و هنوز هم برای کنسول ها در دسترس است. سال گذشته یک نسخه موبایل از Diablo Immortals منتشر شد که هواداران را از ساخت نسخه چهارم ناامید کرد ، اما اکنون می توانند در انتظار شاهکار جدید بلیزارد زندگی را نفس بکشند.

این بازی برای پلی استیشن ۴ ، Xbox One و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

 

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از