Gameland Studio

نحوه اتصال کنترلر PlayStation 4 و Xbox One به بازی Call of Duty Mobile

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۰۹-۱۲

نحوه اتصال کنترلر PlayStation 4 و Xbox One به بازی Call of Duty Mobile

موفقیت غیرمنتظره Call of Duty Mobile پس از انتشار بازی باعث شده است تا اکتیویژن پشتیبانی خود را از این بازی فراتر از آنچه انتظار می رود گسترش دهد. آخرین بروزرسانی بازی که با تأخیر در ۲۲ نوامبر انجام شده است ، بخش ها و ویژگی های جدیدی همچون اضافه شدن اتصال کنترلر PlayStation 4 و Xbox One به بازی Call of Duty Mobile است.

در زیر به شما آموزش می دهیم که چگونه اتصال کنترلر PlayStation 4 و Xbox One به سیستم عامل های Android و تلفن های iOS وصل کنید.

 

اتصال کنترلر PlayStation 4 و Xbox One به بازی Call of Duty Mobile در iOS

 

ابتدا ، نرم افزار iOS 11 یا بالاتر باید برای انجام این عملیات روی دستگاه شما نصب شود. سپس با باز کردن تنظیمات در دستگاه های خود ، به بخش بلوتوث بروید و بلوتوث دستگاه خود را روشن کنید. به محض انجام این کار ، تلفن شما شروع به جستجوی کنترلرهای مورد نظرتان می کند.

برای یافتن کنترلر PlayStation 4 در صفحه جستجو ، باید دکمه های PS و Share را در کنار هم نگه دارید تا چراغ کنترلر شما چشمک بزند.

همچنین می توانید برای اتصال کنترلر Xbox One دکمه های Xbox و Sync را همزمان فشار داده و نگه دارید. سپس می توانید کنترل کننده مورد نظر خود را در صفحه جستجوی دستگاه های بلوتوث مشاهده کرده و سپس روی اتصال کلیک کنید.

بعد از این مراحل می توانید بازی Call of Duty Mobile را بر روی تلفن خود باز کنید ، تنظیمات موجود در بازی را پیدا کرده و فشار دهید سپس به Controller بروید و مطمئن شوید که گزینه Controller Support فعال شده است ، در این صورت شما کاملاً آماده خواهید بود تا این بازی را با کنترلرخود تجربه کنید.

همچنین می توانید کنترلرهای خود را مانند کنسول های بازی مانند حساسیت جوی استیک و برنامه نویسی دکمه ها تنظیم کنید که همه این موارد در این بازی قابل تنظیم است.

 

اتصال کنترلر PlayStation 4 و Xbox One به بازی Call of Duty Mobile در اندروید

در بخش تنظیمات ، به بلوتوث بروید و Pair New Device را فشار دهید. و مانند روش قبلی ، اطمینان حاصل کنید که کنترلر شما در حالت چشمک زن و قابل جستجو است.

وقتی به سیستم وصل هستید ، بازی Call of Duty Mobile را اجرا کنید ، گزینه Setting را فشار دهید و مطمئن شوید که گزینه Controller Support فعال است ، درست مانند روشی که IOS انجام داد.

مشکلات زیادی برای اتصال کنترلرها به سیستم عامل اندروید وجود دارد ، مانند فقدان یک جوی استیک دست راست که اغلب در دستگاه های اندرویدی دیده می شود.

این مشکلات ریشه دار بوده و مربوط به کنترلر شما نیست ، اما مشکل اصلی برنامه Call of Duty Mobile است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از