Gameland Studio

نقشه جدید بازی Battlefield V رسید + تریلر

battlefield-v

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۰۹-۱۸

نقشه جدید بازی Battlefield V رسید + تریلر

نقشه جدید بازی Battlefield V در حالی منتشر شد که شایعه شده است که نسخه جدید Betfield در سال ۲۰۲۰ وجود نخواهد داشت و حتی عنوانی که در سال ۲۰۲۰ منتشر می شود ، ادامه مجموعه محبوب Bad Company نیست ، Electronic Arts همچنان به شدت به پشتیبانی Battlefield V میپردازد.

Electronic Arts وعده داده تا زمان انتشار قسمت بعدی بازی خالی نماند. در همین حال ، یکی از محبوب ترین خواسته های مردم مورد توجه قرار گرفته است.

سرانجام طرفداران فرنچایز قطعاً با نقشه Wake Island آشنا هستند. این نقشه در چندین نسخه از این بازی به طرق مختلف نمایش داده شده است ، و اولین حضور آن به بازی Betfield در سال ۱۹۴۲ باز می گردد.

برای نسخه پنجم ، ما می توانیم جزیره تاکتیکی را با گرافیک و جزئیات بیشتری نسبت به گذشته تجربه کنیم ، بنابراین تریلر رسمی نقشه را بررسی کنید.

 

 
علاوه بر نقشه جدید بازی Battlefield V ، سرورهای اجاره ای نیز به بازی اضافه می شوند. یکی از ویژگی هایی که در تمام نسخه های قبلی Betfield موجود بوده و از محبوبیت خاصی برخوردار است.

این امر به کاربران اجازه می دهد تا سرورهای خود را از Electronic Arts اجاره کنند ، و نقشه ها ، تنظیمات ، نام ها ، اندازه ها و حالت های دلخواه خود را به دلخواه خود سفارشی کنند. علاوه بر این ، گفته می شود که در سال ۲۰۲۰ ویژگی دیگر به این بخش اضافه می شود و بازیکنان صاحب سرور می توانند توضیحات هر نقشه را تغییر دهند ، مینی نقشه را فعال یا غیرفعال کنند.

 

Battlefield V اکنون در سیستم عامل های Xbox One ، PlayStation 4 و PC در دسترس است. نقشه Wake Island از طریق بروزرسانی رایگان روزپنجشنبه همین هفته یعنی ۲۱ آذر ماه در دسترس خواهد بود و اجاره سرور ازامروز ، ۱۸ آذر فعال می شود.

 

  • برچسب ها :
  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از