Gameland Studio

بازی Forza Motorsport 8 برای سری Xbox و PC در دسترس است

Forza Motorsport 8

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۰۷

بازی Forza Motorsport 8 برای سری Xbox و PC در دسترس است

تأیید شده است که Turn10 Studios در حال حاضر در حال ساخت بازی Forza Motorsport 8 برای انتشار در کنسول نسل نهم مایکروسافت و همچنین رایانه های شخصی است.

 

مدیر بازی ، Chirs Esaki در جریان پخش مستقیم اعلام کرد که Forza Motorsport 8 در حال حاضر در دست تهیه است و حتی یک نسخه قابل پخش نیز در حال حاضر موجود است ، این بدان معناست که در سال ۲۰۲۰ قطعاً از Forza Motorsport 8 خبرهای بسیار زیادی خواهیم شنید.

 

آنچه ممکن است مهم باشد نحوه استفاده از قدرت کنسول Xbox One است. این استودیو نسخه قبلی این بازی را نیز در کنسول Xbox One X منتشر کرد که توانست یک جلوه تصویری باورنکردنی را به ثبت برساند.

 

از آقای اساکی سؤال شد که آیا این استودیو تا به حال هیچ محدودیتی در توسعه بازی برای کنسول Xbox One نداشته است و پاسخ او این بود:

 

“عملکرد کنسول نسل جدید و موتور گرافیکی آنقدر تغییر کرده است که مطمئناً مخاطبان متعجب خواهند بود. در واقع استودیوی ما اولین مکان برای بدست آوردن نسل نهم کنسول مایکروسافت بود و ما تمام روز را صرف تحقیق در مورد دستگاه کردیم.تاکنون می توانیم بگوییم که ما حتی فشار هوا بر روی اتومبیل های مختلف را تجسم کرده ایم و حتی کوچکترین جزئیات را نیز بدون محدودیت اعمال می کنیم.

“من احساس می کنم با توسعه این بازی ، ما به حد واقعیت رسیده ایم. و شبیه سازی در بازی های رانندگی ، و ما نمی توانیم صبر کنیم تا این پیشرفت ها را در اسرع وقت با مخاطب به اشتراک بگذاریم. “

  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از