Gameland Studio

چگونه دستیار صوتی PlayStation را کنترل کنیم؟

PS4RG

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۰۹

چگونه دستیار صوتی PlayStation را کنترل کنیم؟

کنسول PlayStation 4 به یک دستیار صوتی مجهز است که به شما امکان می دهد برخی از فعالیت های خود را بدون استفاده از کنترلر انجام دهید. در اینجا نحوه فعال سازی و استفاده از دستیار صوتی PlayStation آموزش داده شده است ، بنابراین با گیم لند همراه باشید.

 

دستیار صوتی را راه اندازی کنید.

 

ابتدا میکروفون خود را به خروجی کنترلروصل کنید. لازم نیست از گوشی ارائه شده با کنسول استفاده کنید. هر هندزفری یا هدست دیگر این قابلیت را دارد که با استفاده از جک ۳٫۵ میلیمتری به کنترل وصل شود.

دکمه PS را روی کنترل فشار دهید. تا زمانی که کنترلر شما به کنسول شما وصل شود ، این کار همزمان پلی استیشن ۴ و دسته را روشن می کند. البته می توانید از کلید مستقیم پاور تعبیه شده بر روی کنسول نیز استفاده کنید. سپس به بالا بروید تا نوار تنظیمات نمایش داده شود. به سمت راست بروید و تنظیمات را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده ، System را انتخاب کنید. سپس به Voice Operation Settings بروید و در آخر Operate PS4 With Voice کار کنید تا بتوانید از دستیار صوتی خود برای کنسول PlayStation 4 خود استفاده کنید.

از دستیار صوتی استفاده کنید.

 

برای استفاده از دستیار صوتی نیازی به فشار دادن دکمه های کنترلر ندارید. درست مانند اندروید با تماس با Hey Google Assistant فعال می شود ، در پلی استیشن ۴ نیز می توانید با گفتن Playstation آن را فعال کنید. با این کار نوار دستیار صوتی PlayStation در پایین صفحه نمایش داده می شود. برای حذف این نوار ، فقط باید کلمه Playstation را دوباره بگویید.

در اینجا برخی از دستورات صوتی است که پلی استیشن ۴ از آنها پشتیبانی می کند.

 

  1. با گفتن Home ، شما به صفحه اصلی کنسول می روید.
  2. با Log in ، لیستی از پروفایل های ذخیره شده در کنسول شما نمایش داده می شود. برای انتخاب نمایه مورد نظر خود ، فقط شماره پروفایل را در ترکیب User Number وارد کنید.
  3. با نام هر بازی ، آن را انتخاب خواهید کرد. این همچنین در مورد تنظیمات یا «Settings»، لیست بازی ها یا «Library»، فروشگاه پلی استیشن یا «PlayStation Store» و موارد دیگر اعمال می شود.
  4. بازی را با عبارت start شروع می کند.
  5. با Take Screenshot از همه جا عکس بگیرید ، از جمله هنگام پخش تصویر از صفحه نمایش.
  6. با Start Power منوی اصلی PlayStation را نشان می دهد. جایی که می توانید Turn Off PS4 خود را خاموش کنید یا با بیان Enter Rest Mode وارد حالت استراحت شوید.
  7. با بیان All Commands لیستی از کلیه دستورات دستیار صوتی PlayStation را ذکر می کنند.
  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از