Gameland Studio

SOMTHING LIKE DEATH بازی ترسناک جدید توسط گیمرهای ایرانی منتشر شد + تریلر

Something-Like-Death

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۰۹

SOMTHING LIKE DEATH بازی ترسناک جدید توسط گیمرهای ایرانی منتشر شد + تریلر

SOMTHING LIKE DEATH بازی ترسناک جدید توسط گیمرهای ایرانی است که توسط Mahyari Production برای کنسول های کامپیوتر و نسل هشتم تولید شده است و یک تریلر به تازگی از آن منتشر شده است.

سعید باقری مهیاری ، مدیر عامل تولید و مدیر پروژه بازی SOMTHING LIKE DEATH ، می گوید این بازی از پایان سال ۲۰۱۷ آغاز شده است و یک تیم ۱۱ نفره روی آن کار می کنند. مهیاری قابلیت‌ها و مکانیک‌های اصلی بازی طراحی و ساخته شده‌اند و یک برش عمودی از بازی در حال تهیه است.

مزیت SOMTHING LIKE DEATH روش متفاوت بازی هر بازیکن پیش می رود. به عنوان مثال ، معماها می توانند به چندین روش مختلف حل شوند و این رویکرد تجربه متفاوتی را برای بازیکنانی که مسیرهای مختلفی را طی می کنند فراهم می کند.

 

مهیاری در رابطه با داستانی که بازیکنان قرار است در SOMTHING LIKE DEATH تجربه کنند می‌گوید: «SOMTHING LIKE DEATH یک داستان جنایی است که در سال ۱۹۸۴ و در یک امارت در شهر لندن اتفاق می‌افتد و بازیکن در نقش یک کارآگاه جنایی داستان را پیش می‌برد. مسیر داستان خطی خواهد بود و بازی هم تنها شامل بخش تک‌نفره می‌شود.»

 

سبک قصه گویی این بازی نیز با آنچه که قبلاً در بازی های ایرانی دیده بودیم متفاوت است. مهیاری می گوید: “در حقیقت ، یکی از نکات منحصر به فرد بازی حوادث سینمایی است که بازی را به یک سینمای تعاملی تبدیل می کند و از طرف دیگر احساس ترس را به روشی متفاوت القا می کند.”

 

 

این پروژه در حال حاضر برای سیستم عامل های PC ، PlayStation 4 و Xbox One در دست تهیه است و از آنجا که این بازی هنوز ناشر ندارد ، تاریخ انتشار خاصی تعیین نشده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از