Gameland Studio

Nintendo Switch Light هک شد

Switchlite hack

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۱۰

Nintendo Switch Light هک شد

هنگامی که کنسول Nintendo Switch Light منتشر شد ، هکرها به دلیل داشتن سیستم امنیتی نسبتاً ساده ، توانستند به سرعت وارد کنسول شوند. پس از آن و به خصوص پس از انتشار چندین بار به روزرسانی و سفت کردن دیوار امنیتی کنسول ، هک کردن نینتندو سوئیچ بسیار سخت تر از گذشته و حتی غیرممکن بود.

 

اکنون مدت ها بعد از آن بود که تیم Xecuter که قبلاً ابزار Switch SX را برای Nintendo Switch منتشر کرده بود ، در یک ویدئو که ادعا می کرد SX OS 3.0 را روی Nintendo Switch Light اجرا کنید ، به عبارت دیگر ، آن را با موفقیت هک کرد.

 

نکته جالب در مورد عدم استفاده از دانگل برای بوت شدن دستگاه مانند اجرای سیستم عامل هک شده SX در کنسول نینتندو است. هرچند بیش از حد هیجان زده نشوید ، زیرا نینتندو قطعاً راه را با نسخه های جدید مسدود می کند.

 

همچنین در دسترس نیست ، اگرچه تیم هک وعده داده است که اوایل سال آینده آن را منتشر می کند. همچنین برای این سیستم عامل ها باید هزینه پرداخت شود و به صورت رایگان در دسترس نخواهند بود.

 

هکرها فقط برای بازی غیرقانونی کنسول هک نمی کنند. آنها همچنین به دنبال ویژگی های جالب دستگاه مانند اورکلاک سخت افزار هستند. انتظار می رود نینتندو دستگاه ها را از بیش ازقبل ایمن تر کند.

  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از