Gameland Studio

حساب کاربری قهرمان جهان Dota 2 در توئیچ مسدود شد

n0tail

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۱۱

حساب کاربری قهرمان جهان Dota 2 در توئیچ مسدود شد

Johannes Sunstein ، نام کاربری n0tail ، قهرمان جهان Dota 2 که برنده مسابقات بین المللی امسال شد ، پس از جریان کریسمس از توئیچ بن شد. دلیل این امر بطور رسمی توضیح داده نشده است.

سانشتاین که علی رغم فعالیت های چندان زیاد در توئیچ صدها هزار دنبال کننده ندارد ، تصمیم گرفت برای کریسمس Dota 2 را پخش کند. این پخش مستقیم نیز نسبتاً موفق بود و به حدود ۲۵۰۰ بیننده رسید.

اما اندکی پس از اتمام جریان ، حساب وی بن شد. این اولین باری است که سانشتاین بن شده است و اولین ها معمولاً چیزی بیش از یک روز یا حتی یک هفته طول نمی کشد. با این حال ، محرومیت وی به نظر جدی نمی رسد.

دلیل و مدت بن شدن وی در توئیچ هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. اما بینندگان جریان n0tail حدس می زنند که او در طول بازی از کلمات توهین آمیز استفاده کرده و به همین دلیل بن شده.

این منطقی ترین دلیل محرومیت وی است. زیرا طبق قوانین توئیچ ، هرگونه ادبیاتی که براساس جنسیت یا گرایششان به مردم توهین کند ، به شدت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. همچنین ، اگر این کار را تکرار کند ، ممکن است به طور دائم از توئیچ حذف شود.

البته سانشتاین سالهاست که روی این پلتفرم بازی می کند و این اولین بار است که این اتفاق می افتد. به همین دلیل ، این اتفاق هرگز دیگر اتفاق نخواهد افتاد. او یکی از موفق ترین بازیکنان Dota 2 است که با کاپیتان OG موفق به کسب دو قهرمانی پیاپی در مسابقات جهانی می شود. او همچنین پردرآمدترین بازیکن ورزشی الکترونیکی است که در طول دوران فعالیتش نزدیک به ۵ میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از