Gameland Studio

چگونه می توان پینگ را روی Xbox One کاهش داد؟

microsoft-xbox-one

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۲۱

چگونه می توان پینگ را روی Xbox One کاهش داد؟

اگر در بازی های آنلاین و چند نفره تجربه دارید ، احتمالاً با اصطلاح پینگ آشنا هستید. پینگ میزان سرعت جابجایی اطلاعات از رایانه را به سرور میگویند.

که در اینجا به سرور بازی مورد نظر شما تبدیل می شود اندازه گیری می کند و آن را در هزار ثانیه نشان می دهد. هرچه این عدد کوچکتر باشد ، تجربه بازی های ویدیویی آنلاین هموارتر است. بنابراین در مسابقات آنلاین ، پینگ کم یک مزیت محسوب می شود و طبیعی است که گیمرها همیشه به دنبال راهی برای پایین آوردن پینگ خود باشند.

خوشبختانه روش های بسیاری برای انجام این کار بر روی رایانه های شخصی وجود دارد ، اما در کنسول های بازی نه. بنابراین در این مطلب به شما یاد می دهیم که چگونه پینگ را در Xbox One کاهش دهید و راه هایی برای کاهش پینگ تا حدی برای شما تعریف خواهیم کرد. بنابراین اگر Xbox One دارید و خیلی آنلاین بازی می کنید ، این مطلب را از دست ندهید.

 

۱) همه بارگیری ها را متوقف کنید.

 

Xbox-One-Step-1

 

با شروع مراحل بارگیری یک فایل ، پهنای باند زیادی اشغال شده و پینگ افزایش می یابد. بنابراین اگر به دنبال کاهش پینگ در Xbox One هستید ، بهتر است هنگام تجربه بازی های آنلاین ، بارگیری بازی ها یا بروزرسانی آنها را متوقف کنید. برای این کار در صفحه اصلی ، ابتدا کلید RT و سپس دکمه A را فشار دهید تا صفحه My Games and Apps ظاهر شود.

سپس با انتخاب گزینه Queue لیستی از بارگیری ها ظاهر می شود. اکنون می توانید فرآیند بارگیری را با استفاده از کلید کنترلر منو و انتخاب گزینه Pause Installation متوقف کنید.

 

۲) دسترسی به اینترنت برای لوازم خانگی هوشمند را محدود کنید.

 

Xbox-One-Step-2

 

پخش یک فیلم با کیفیت یا باز کردن فیلم های اینستاگرام با موبایل نیز می تواند پهنای باند شما را به شدت تحت تأثیر قرار دهد. این بدان معناست که اگر شخصی با تلفن همراه با استفاده از اینترنت شما ویدیوی YouTube را پخش کند ، کاهش پینگ در Xbox One هنگام تجربه یک بازی آنلاین غیرممکن خواهد شد. بنابراین قبل از ورود به بخش چند نفره بازی خود ، اطمینان حاصل کنید که تمام دستگاه های هوشمند موجود در خانه از اینترنت کاملاً استفاده نمی کنند.

 

۳) به جای اتصال بی‌سیم از کابل استفاده کنید.

 

Xbox-One-Step-3

 

اگر با استفاده از کابل Xbox One به اینترنت متصل شوید ، مشکل افزایش یا کاهش نوسان اتصال Wi-Fi از بین می رود. بنابراین کافی است یک کابل اترنت بخرید و مودم و Xbox One خود را به هم متصل کنید. سپس دیگر لازم نیست کنسول خود را جابجا کنید تا تمام توان اینترنت را بدست آورید و می توانید بازی های آنلاین را با پینگ متعادل تر انجام دهید.

 

۴) مودم خود را مجدداً راه اندازی کنید

 

Xbox-One-Step-4

 

بعضی اوقات ، پس از راه اندازی مجدد مودم ، می توان بسیاری از مشکلات مانند پینگ بالا و سرعت پایین بارگیری را برطرف کرد. بنابراین ، اگر مشکل پینگ بالایی دارید ، کافی است مودم خود را از پریز برق جدا کرده و پس از چند دقیقه آن را وصل کنید.

 

۵) با ISP خود تماس بگیرید.

 

Xbox-One-Step-5

 

اگر مشکل پینگ که در بالا توضیح داده شد مشکل شما را برطرف نمی کند ، برای پشتیبانی با ISP خود تماس بگیرید و در مورد کاهش کیفیت اینترنت خود پیگیری کنید.

 

 

 

 

  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از