Gameland Studio

اشتراک گذاری بازی های Xbox One

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۲۲

اشتراک گذاری بازی های Xbox One

اشتراک گذاری بازی های Xbox One ، مایکروسافت فرآیند اشتراک گذاری بازی های دیجیتال را Gamesharing نامگذاری کرده و به کاربران خود اجازه داده است یک سری بازی های خریداری شده در حساب خود را با یک کنسول دیگر به اشتراک بگذارند.

جالب اینجاست که به اشتراک گذاشتن بازی های دیجیتالی در Xbox One از بسیاری جهات ساده تر از نصب حساب های ظرفیت است و دردسر خاصی ندارد. در همین راستا ، ما این مقاله را به اشتراک گذاری بازی های دیجیتال ایکس باکس وان اختصاص داده ایم و چگونه انجام آن را کاملاً توضیح خواهیم داد.

 

آنچه شما باید قبل از انجام Gamesharing بدانید

قبل از اینکه بازی های Xbox خود را با کاربر دیگری به اشتراک بگذارید ، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ابتدا به اطلاعات حساب خود برای Gamesharing نیاز دارید. بنابراین حتماً اطلاعات حساب خود را به شخصی که به او اعتماد دارید ، بدهید.

زیرا فقط مربوط به حساب Xbox و بازی های موجود در آن نیست. از آنجا که حساب Xbox مشابه حساب Microsoft است ، بنابراین شخصی که از اطلاعات شما استفاده می کند می تواند به حساب های Skype و Van Drive شما نیز دسترسی پیدا کند. این موضوع را جدی بگیرید و اطلاعات خود را با کسی به اشتراک نگذارید.

علاوه بر این ، مایکروسافت فقط به شما اجازه می دهد فقط ۵ بار در سال از Gamesharing استفاده کنید. بنابراین به خاطر داشته باشید که نمی توانید به طور مداوم بازی های خود را با افراد مختلف به اشتراک بگذارید.

 

چگونه از Gamesharing استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانید بازی ها را روی یک کنسول دیگر جز کنسول خود نصب و اجرا کنید ، باید موارد زیر را انجام دهید:

۱) در منوی Home ، کلید Xbox را روی کنترلر فشار دهید تا منوی کشویی Xbox نمایش داده شود. سپس برای رسیدن به برگه Sign in ، زبانه ها را حرکت دهید.

۲) در انتهای این برگه ، گزینه Add new را انتخاب کنید.

x box

 

۳) آدرس ایمیل و گذرواژه حساب Xbox دوست خود را بدست آورید و قسمت های خالی را با آنها پر کنید.

۴) این به طور خودکار از حساب Xbox شما خارج می شود و شما را به حساب دیگر وارد می کند. اگر این اتفاق نیفتاد ، به برگه ورود به سیستم بازگردید و از حساب های موجود به حساب دوست خود وارد شوید.

۵) پس از ورود به حساب دوست خود ، بار دیگر کلید Xbox را فشار داده و از زبانه های مشخص شده با نماد چرخ دنده بروید.

۶) از این برگه ، تنظیمات را انتخاب کرده و به مسیر General> Personalization> My home Xbox بروید.

۷) اکنون از منوی My home Xbox ، گزینه Make this my home Xbox را انتخاب کنید تا حساب دوست شما در کنسول شما به عنوان Account home معروف شود. حساب Xbox Home شبیه به یک حساب اصلی در PlayStation است. این بدان معنی است که به محض شناسایی یک حساب Xbox One به عنوان یک حساب خانگی ، بازی های آن برای همه حساب های موجود در آن کنسول در دسترس خواهند بود.

بنابراین با این تفاسیر تمام شده است و می توانید به حساب کاربری خود برگردید و بازی هایی را که دوست شما ارائه کرده است بارگیری و تجربه کنید.

 

مطالب بیشتر ….

  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از