Gameland Studio

آموزش استریم و اتصال به توییچ

آموزش اتصال به توییچ

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۲۴

آموزش استریم و اتصال به توییچ

آموزش استریم و اتصال به توییچ و بقیه سرویسهای پخش. آموزش زیر به روشنی سعی در حل آن کرده است. اول از همه ، لازم به ذکر است که ما از برنامه Streamlabs برای آموزش استفاده کرده ایم. اما نگران نباشید ، زیرا همه برنامه های پخش الگوریتمی مانند این برنامه دارند.

مرحله اول: آشنایی با Stream key و چگونگی پیدا کردن آن

برای هر سرویس پخش ، به یک کلید جریان نیاز دارید. کلید پخش شامل یک سری رقم و حروف مانند رمز عبور است که می تواند برای ورود به دنیای استریم استفاده شود. هر فرد همچنین دارای یک کلید منحصر به فرد Stream است و اگر این کلید Stream فاش شود ، هر کس دیگری می تواند با نام و نام تجاری شما استریم کند. بنابراین باید مراقب این کد باشید و هرگز آن را به کسی ندهید.

اما چه چیزی را باید پیدا کنیم و این کلید منحصر به فرد استریم را چگونه پیدا کنیم؟ ابتدا باید وارد سرویس استریم خود شوید. برای این آموزش ، ما توییچ ، یکی از محبوب ترین خدمات در صنعت پخش را انتخاب کرده ایم. پس از ثبت نام ، به تنظیمات بروید و از Channel and Videos را انتخاب کنید.

 

 

پس از ورود به Channel and Videos ، ابتدا کلید Primary Stream را مشاهده می کنید که می توانید کد دلخواه خود را ایجاد کرده و بعداً از آن برای اتصال سرویس استریم به برنامه streaming استفاده کنید.

 

 

مرحله نهایی: کد کلید استریم را در برنامه های استریم وارد کنید

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، برنامه Streamlabs را برای آموزش انتخاب کردیم. شایان ذکر است که این روش به کلیه برنامه های پخش کننده پاسخگو است و همه آنها از یک فرمول یکسان استفاده می کنند.

اکنون باید به تنظیمات برنامه بروید.

 

 

سپس از پنجره باز شده برای شما Streams را انتخاب کنید.

 

 

در پنجره بعدی ، مطابق شکل بالا اطلاعات را تنظیم کرده و کدی را که از توییچ دریافت کرده اید در کادر Streams Key وارد کنید. بر روی Done در پایین کلیک کنید.

برای اجرای استریم ، فقط کافی است روی Go Live کلیک کنید تا جریان مستقیم در توییچ پخش شود.

توجه: کلیه سرویسهای استریم کننده یک Stream Key منحصر به فرد به شما می دهند که می توانید در طول آموزش خود از آن استفاده کنید.

  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از