Gameland Studio

مدیر PS توضیح می دهد که چرا آرم PS5 بدون تغییر باقی ماند

ps5-logo

 عباس جعفری

   ۱۳۹۸-۱۰-۲۶

مدیر PS توضیح می دهد که چرا آرم PS5 بدون تغییر باقی ماند

این هفته شایعاتی در نمایشگاه CES درباره حضور سونی و اطلاعات جدیدی از PS5 شنیده شد. آرم PS5 دقیقاً مانند آرم نسل های قبلی است و فقط به عدد ۵ تغییر یافته است.

 

اکنون، جیم رایان، مدیر عامل شرکت Sony Interactive Entertainment، می گوید: که این تنها بخشی از برنامه هوشمندانه برای نام تجاری PlayStation است.

 

در مصاحبه اخیر با Japan Business Insider، رایان توضیح داد که این آرم جدید تمام ویژگی های طراحی و چیدمان نسل های قبلی پلی استیشن را حفظ می کند، زیرا هدف سونی این است که تصویر برند را سازگار و مداوم نگه دارد.

 

وی گفت هدف سونی این بود که افراد بتوانند بلافاصله با دیدن آرم محصول پلی استیشن را شناسایی کنند، به همین دلیل لوگوی پلی استیشن تغییر چندانی نکرد.

 

وی گفت سونی وظیفه ای دارد تا صاحبان PS۴ را سر شوق بیاورد و معتقد است که استفاده از یک آرم آشنا برای نسل بعدی PS۴ ممکن است کمک کند. هیچ کس انتظار نداشت که آرم PS5 تفاوت ساختاری قابل توجهی با نسل چهارم داشته باشد، اما پس از رونمایی، این آرم تبدیل به سوژه اصلی برخی از کاربران اینترنت برای تمسخر شد، زیرا آنها معتقد بودند که سونی عملاً همان آرم و طراحی برای همه کنسول های خود است و نبوغ ندارد.

 

سونی علاوه بر پرده برداری از آرم PS5، تاریخ انتشار خود را که عید کریسمس ۲۰۲۰ است، دوباره تأیید کرده و اطلاعات کاملی از مشخصات کنسول منتشر کرده است.

 

بیشتر طرفداران این برند می دانند که PS5 سیستم صوتی سه بعدی و همچنین یک هارد دیسک SSD برای بارگذاری سریعتر بازی پشتیبانی می کند.

 

هنوز هیچ تصویری رسمی از کنسول منتشر نشده است و طرفداران باید منتظر تاریخ رونمایی یا اطلاعات رسمی منتشر شده توسط سونی باشند.با این وجود مایکروسافت ماه گذشته از کنسول نسل بعدی خود یعنی Xbox Series X رونمایی کرد و توانست موج خبری موفقی را راه اندازی کند.

فروش این کنسول که دارای تغییرات قابل توجهی و سخت افزار قدرتمند است نیز در فصل تعطیلات آغاز می شود.

سونی نسل چهارم پلی استیشن خود را در رویداد ویژه خود در ماه فوریه اعلام کرد، بنابراین بعید است که شاهد عرضه رسمی پلی استیشن ۵ در ماه آینده باشیم.

  • اشتراک گذاری :

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از